19 квітня  в районній державній адміністрації проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». В конкурсі взяли участь 8 державних службовців: у номінації «Кращий керівник» - 4 державних службовці, у номінації «Кращий спеціаліст» -  4 державних службовці.

  Під час конкурсу проведено комплексне тестування державних службовців в частині знання  Конституції України, нового законодавства про державну службу та запобігання корупції, специфіки функціональних повноважень державного органу, виконання практичних завдань:  ситуаційні завдання щодо складання ділових документів, володіння персональним комп’ютером.

Після підведення підсумків конкурсу організаційним комітетом та визначення переможців конкурсу, матеріали переможців І туру будуть надіслані до Міжрегіонального управління національного агентства України з питань державної служби у місті Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях а переможці конкурсу візьмуть участь у ІІ турі обласного  конкурсу «Кращий державний службовець»  у відповідних номінаціях.

Ви тут: Home Новини району В райдержадміністрації визначали кращого державного службовця...