«Талант чудовий і веселий» - під такою назвою в районній дитячій бібліотеці проведено День улюбленого письменника, приурочений 80-річчю з дня народження талановитого письменника-земляка Володимира Григоровича Рутківського.

  Володимир Григорович народився 19 квітня 1937 року в селі Хрестителевому Чорнобаївського району в родині вчителів. Після середньої школи навчався в Одеському політехнічному інституті, а також на Вищих літературних курсах. Працював інженером, згодом літературним працівником багатотиражки, редактором.  Літературну діяльність розпочав як поет, видавши збірки «Краплини сонця».

Слава прийшла до Рутківського досить пізно: довгі роки його твори не друкувалися, видавництва знаходили різні причини для відмови.

Володимир Григорович багато працював над створенням книжок для дітей. Він удостоєний кількох літературних відзнак, зокрема премії імені лесі Українки, премії Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого, премії Миколи Трублаїні. Твори письменника перекладені багатьма іншими мовами.

Бібліотекар розповіла учням 4 – 5 класів МНВК «Ерудит», що книги В.Рутківського – про справжніх  лицарів, захисників рідного краю, про справжню дружбу й взаємодопомогу, про спільні зусилля у боротьбі проти ворога, про добрих, щирих, дотепних і кмітливих людей, які люблять життя і свою рідну землю.

Ви тут: Home Новини району Талант чудовий і веселий…