Вже другий рік поспіль спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 бере активну участь у проекті  GoCamp – новому інноваційному форматі табору з поглибленим вивченням англійської мови, місією якого є  виховати нове всебічно розвинене та освічене покоління свідомих громадян України, здатних до навчання впродовж життя і готових до викликів 21-го століття.   

      Табори GoCamp ініціювали GoGlobal спільно з Міністерством освіти та науки  України у рамках Року англійської мови в Україні. Підтримали проект Адміністрація Президента України, Посольство Сполучених Штатів Америки, Волонтери ООН та ряд інших партнерів.

Залучення шкіл до проекту здійснювалося на основі конкурсного відбору. Школа № 5 представила наше Монастирище та свою шкільну родину у форматі креативної відео-роботи «Запроси волонтера до своєї школи». Завдяки вдалій презентації Лілію Щербатюк, заступника директора з НВР, було запрошено на дводенні тренінги з іноземними експертами у м. Київ. Учасники змогли долучитися до світу англомовних таборів та відчути атмосферу командного духу. Іноземні тренери ділилися багаторічним досвідом організації та проведення мовних таборів. У ході неформальних, невимушених спілкувань вчителі опановували нові знання, формували уміння і навички та розширювали власний досвід.

Між тренінговими заняттями відбулося ряд цікавих зустрічей. Учасники проекту мали нагоду поспілкуватися  з міністром освіти і науки України Лілією Гриневич.

Після тренінгів розпочався новий етап проекту для шкіл-учасниць – очікування волонтера, організація та проведення літнього пришкільного мовного табору. А для вчителів спеціалізованої школи № 5-  ще й можливість показати дітям, що вивчення мов – це легко і просто, що літній табір може бути веселим, розважальним та яскравим.

Ви тут: Home Новини району Участь у проекті GoCamp