І та ІІ гала-концерти кращих творчих колективів художньої самодіяльності сільських закладів культури, присвячені 94-ій річниці утворення району «Монастирищенський край – талантів розмай», пройшли на сцені районного будинку культури.

      З вітальним словом до учасників гала-концертів звернулися заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук та заступник голови  районної ради Майя Фариба.

      21 квітня своїми талантами глядачів радували учасники художньої самодіяльності Бачкуринського, Івахнянського, Зарубинецького, Тарнавського сільських будинків культури, Цибулівського селищного будинку культури та сільських клубів сіл Матвіїха, Леськове та Зюбриха, а  22 квітня  свої виступи дарували глядачам аматори Халаїдівського та Шабастівського сільських будинків культури, Монастирищенського міського будинку культури  та Петрівського і Долинківського сільських клубів.

      Почули глядачі і народну пісню,  і дотепний гумор, і пісні та вірші на патріотичну тематику. Порадували і юні таланти: дитячий вокальний ансамбль «Надія» (керівник Петро Яцик) та юний гуморист Богдан Седляк з Івахнянського СБК, починаючі декламатори Миколка Садівський з Долинки та Анастасія Бріт з Халаїдового, хореографічні колективи «Халаїдівчанка» (керівник Оксана Гордєєва),  «Калина» (керівник Олена Косогор) та Зюбриського СК.

      Глядачі дякували самодіяльним артистам гучними оплесками.

      Наступні гала-концерти відбудуться 5 травня о 16.00 год. та 6 травня о 13.00 год. на сцені районного будинку культури.

Ви тут: Home Новини району Монастирищенський край – талантів розмай