Днями відбулися загальні збори жителів села Зарубинці, в яких взяли участь голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба.

      Сільський голова Григорій Паламарчук звітував про роботу виконавчого апарату за 2016 рік та ознайомив громаду із поставленими завданнями на найближчий період.


         За звітний період було зроблено ремонт бібліотеки, встановлено новий дитячий майданчик, пам’ятний знак жертвам Голодомору, придбано  більярдний стіл для сільського будинку культури, сценічні костюми для жіночого ансамблю, завершується оформлення обрядової зали. В планах: облаштування сцени, ремонт в СБК, ремонт доріг.

На зборах виступив голова райдержадміністрації Олег Недогода. Він поінформував присутніх  про підсумки роботи районної влади у минулому році, основні завдання, які необхідно вирішувати в процесі подальшої роботи, дав вичерпні відповіді на запитання жителів села, зокрема, про виділення земельних ділянок учасникам АТО.

      Учасники  зборів  обговорили питання вуличного освітлення, благоустрою населеного пункту, затвердили ставки самооподаткування. Активного обговорення зазнало питання поточного ремонту доріг. Одним із важливих питань є забезпечення законності та правопорядку на території села. Також ведеться робота по захисту соціально - незахищених верств населення територіальної громади та надається необхідна допомога. 

Додатково:

В селі Зарубинці  280 дворів, населення-420,  ліквідаторів аварії на ЧАЕС-2, учасників АТО-5, ветеранів війни-1, учнів-32, пенсіонерів-134.

Ви тут: Home Новини району Олег Недогода взяв участь у загальних зборах жителів села Зарубинці