Днями  в Монастирищенській  музичній школі відбувся обласний огляд-конкурс виконавської майстерності творчих колективів початкових мистецьких навчальних закладів. 

      В огляді-конкурсі взяли участь хорові та інструментальні колективи великих та малих форм  учнівського  та викладацького складу. Розпочався огляд-конкурс  виступом оркестру нар. інструментів, продовжили його колективи, менші за складом, а саме: ансамбль баяністів, ансамбль бандуристів, ансамбль гітаристів, фортепіанні дуети, дует валторн та інші.

      Вокальний жанр представили  хор та вокальні ансамблі учнів та викладачів школи. Завершився огляд-конкурс виступом хореографічного колективу «Асорті».  

      Такий огляд-конкурс проходить традиційно кожного року і є підсумковим звітним концертом музичної школи, де викладачі та учні  показують свої досягнення, свою роботу за навчальний рік.

      Оцінювала виступ творчих колективів Монастирищенської музичної школи професіональна комісія у складі викладачів Уманського музичного училища, які  відмітили високий рівень виконавської майстерності, різноманітність представлених форм та жанрів, а також сучасність репертуару.  Результати обласного огляду -конкурсу  будуть оголошені в наступному місяці, після завершення всіх звітних концертів музичних шкіл та шкіл мистецтв області. 


Ви тут: Home Новини району Обласний огляд-конкурс виконавської майстерності творчих колективів...