Протягом січня – квітня 2017 року службою у справах дітей Монастирищенської районної державної адміністрації  спільно з працівниками  Монастирищенського відділення  поліції Уманського відділу поліції  Головного  управління Національної поліції  в Черкаській області  проведено  5  профілактичних  рейдів, обстежено умови проживання 24 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.  За невиконання батьківських обов`язків  попереджено 8 батьків, ініційовано про притягнення до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов`язків – 6 батьків, до суду направлено одну позовну заяву про позбавлення матері батьківських прав відносно її неповнолітньої дитини.

         Під час  рейдів відпрацьовані місця  масового відпочинку,  заклади торгівлі  та розважальні заклади   в м. Монастирище, смт. Цибулів, с. Івахни, Сатанівка, Шарнопіль, Сарни.

За результатами рейдів складено 4 адміністративних протоколи :

1 - за статтею 184 Кодексу України про  адміністративні правопорушення ( ухилення від виконання батьківських обов’язків), та 3  адміністративні протоколи  за ст. 156  КУпАП  ( порушення працівником  підприємства  торгівлі  або громадського харчування правил торгівлі пивом,  алкогольними, слабоалкогольними  напоями і тютюновими виробами).  Останні протоколи направлені  до  державної податкової інспекції в районі  та адміністративної комісії Монастирищенської міської ради.

         Відповідно до чинного законодавства, порушення працівником  торгівлі антиалкогольного і антитютюнового законодавства щодо неповнолітніх  тягне  за собою накладення штрафу від 30 до ста неоподатковуваних мінімумів   доходів громадян .

         На жаль  штрафні санкції не зупинили продавців  Монастирищенських  магазинів: «Гірський Тікич», «Смак» та ПП Прилуцького О., які  безстрашно  реалізували   неповнолітнім  покупцям  слабоалкогольні напої та  цигарки, за що і  будуть нести  покарання. 

Ви тут: Home Новини району Профілактичні рейди служби у справах дітей