Днями, за пропозицією громадських активістів,  відбулось засідання активу району. Також у зібранні взяли участь голова райдержадміністрації Олег Недогода, голова районної ради Микола Орендарчук, головний архітектор району Сергій Шудра.

      На порядку денному піднімалося два питання - визначення першочерговості проведення робіт по ремонту не тільки плавального басейну, а й будівлі спорткомплексу загалом та завершення робіт по введенні в експлуатацію котельні спорткомплексу.

                Учасники зібрання відтворили історію будівництва та передачі спорткомплексу в комунальну власність районної ради та виробили алгоритм по реконструкції даного закладу.

Голова райдержадміністрації Олег Недогода вніс пропозицію,  щоб умовою участі у торгах  електронної системиPROZORO, було не тільки проведення ремонтних робіт, а також, щоб виконавець міг здійснювати попереднє обстеження об’єкту та проектування. Цим питанням будемо займатись найближчими днями, щоб пришвидшити реконструкцію, тим більше що гроші на виготовлення проектно-кошторисної документації в сумі 200 тис. грн. виділені на останній сесії районної ради.

Голова районної ради  Микола  Орендарчук  зазначив, що розпочинати роботи потрібно із ремонту даху і не тільки над плавальним басейном, а й над усім приміщенням спорткомплексу, для того щоб зберегти об’єкт від подальшого руйнування.

В ході обговорення відпрацьований порядок та першочерговість, це вивчення ситуації з котелнею та прив’язка її до плану проведення реконструкції. Було відмічено, що під час проведення проектантом попереднього обстеження  мають бути присутні всі учасники сьогоднішньої зустрічі, для повної та об’єктивної оцінки будівлі спорткомплексу, з урахуванням особливості будівлі, а також представника депутата ВР України А.В.Яценка.

Ви тут: Home Новини району Питання реконструкції спорткомплексу – на громадському контролі