26 квітня відбулася робоча зустріч керівників району з чорнобильцями району, приурочена 31-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС, в якій взяли участь заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук та заступник голови районної ради Майя Фариба.На заході був присутній голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Черкаської обласної ради Олег Васильович Баштан.

 Зі вступним словом до присутніх звернувся керівник громадської організації інвалідів  "Союз Чорнобиль України" Валерій Ротарь  й зазначив, що сьогодні  зібралися тут, щоб увінчати пам’ять тих мужніх людей, які першими вирушили у нерівний поєдинок з радіоактивним монстром, техногенною катастрофою планетарного масштабу і які, в умовах смертельної небезпеки, не задумуючись, стали на захист своєї Вітчизни. Вони врятували не тільки Україну, але й багато країн Європи від загрози жахливого ядерного лиха. Їхній подвиг назавжди слугуватиме прикладом для кожного з нас, буде взірцем самовідданого виконання службового і громадянського обов’язку. Тому підростаюче покоління повинне з повагою ставитись до тих, хто пожертвував собою заради збереження життя на землі. Адже саме вони першими ввійшли до «вогняного пекла» Чорнобиля та затулили собою світ. 

   Олег Баштан за багаторічну сумлінну працю, мужність та з  нагоди відзначення 31 - ї річниці пам’яті Чорнобиля вручив грамоту та грошову допомогу Валерію Ротарю .    

Ви тут: Home Новини району Зустріч з учасниками Чорнобильської катастрофи