Відповідно до Плану розвитку архівної  справи  на 2017 рік, у квітні 2017  року до архівного сектору Монастирищенської райдержадміністрації надійшли документи Владиславчицької  сільської ради та її виконавчого комітету за  2015-2016  роки  для здійснення експертизи цінності, впорядкування та описування.

      Справи постійного зберігання та з особового складу відбиралися згідно номенклатури справ  сільської ради на 2015- 2016 роки.

              Приймання — передавання документів Владиславчицької  сільської ради, здійснювала архівіст Бевз О.П. у присутності голови сільської  ради Гунько М.П.. Під час передачі документів перевіряється дотримання Інструкції з діловодства Владиславчицької  сільської  ради, затвердженої рішенням виконавчого комітету № 12 від 27 квітня 2012 року. Наявність підписів та печаток на документах,  перевіряння правильності формування документів у справі, відповідність заголовків справ змісту вміщених до справи документів, оформленні документів кожної  справи, що е обов’язковими нормами для документів.

         Протоколи колегіальних органів сільської ради сформовані у хронологічному порядку в межах відповідного скликання і за  номерами. Нумерація протоколів ведеться в межах календарного року окремо. Документи до засідань зазначених органів систематизується за датами та за номерами протоколів а в межах групи документів, що стосуються одного протоколу - за порядком денним засідання. Працівниками архівного сектору  попередньо надавались консультації щодо формування справ до передачі їх на впорядкування, яке здійснювалось секретарем сільської ради Куба Н.Ю.

         Фізичний стан та якість документів відповідає вимогам.

         Після проведення комплексу технічних робіт архівістом Бевз О.П., а саме систематизації, впорядкуванні, нумерації, підшиванні, описуванні описи справ Владиславчицької сільської ради будуть передані на погодження до Експертно – перевірної  комісії  Державного архіву Черкаської області.

         Документи постійного зберігання Владиславчицької сільської  ради за 2015 - 2016 роки на державне зберігання до Архівного сектору Монастирищенської райдержадміністрації надійдуть через обумовлений термін.

Ви тут: Home Новини району Про забезпечення своєчасного упорядкування архівних документів у Владиславчицький сільській раді