Основним завданням центру зайнятості є допомога у пошуку роботи безробітним особам, але досягти позитивного результату можливо лише завдяки побудові тісної співпраці з роботодавцями. Це один з найдієвіших способів надання громадянам допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцю – необхідних працівників.

      Так, 27 квітня, Монастирищенським районним центром зайнятості, було проведено презентацію роботодавця, фізичної особи-підприємця Дениса Праніченка, в магазині «Есо-Лавка», який спеціалізується на сухофруктах, овочах та зелені, суперфудах, смачних домашніх виробах та карпатських мінеральних водах від виробника.

           Денис Олександрович розповів безробітним про те, з чого розпочиналася його діяльність, про розвиток та перспективи бізнесу, ознайомив присутніх з історією створення. В рамках заходу, шукачів роботи проінформували про специфіку діяльності роботодавця, перспективи його розвитку, умови праці, рівень заробітної плати та посади в яких виникає потреба у роботодавця. Безробітні, що приймали участь у заході, виявили зацікавленість в організації та відкритті власної справи, яка приносить користь людям.

      Презентація роботодавця пройшла дуже цікаво та інформативно. Всі присутні отримали вичерпні відповіді на питання та подякували роботодавцю за приділену увагу.

        В заході взяло участь 15 безробітних, що перебувають на обліку в центрі зайнятості, ФОП Праніченко Денис Олександрович, працівники центру зайнятості.

         Результатом презентації стала домовленість щодо стажування в даного  підприємця з подальшим працевлаштуванням.

Ви тут: Home Новини району Презентація магазину Есо-Лавка!