Найуразливіші верстви населення - категорії людей, які потребують посиленої уваги влади та повного забезпечення соціальними послугами.

      Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, є одним з пріоритетних напрямів діяльності районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

      Так, днями, фахівцем із соціальної роботи Монастирищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з метою посилення профілактичної роботи, здійснено візит до 3 сімей , що перебувають у складних життєвих обставинах, які проживають в смт Цибулів.

Під час спілкування  з сім’ями  обговорювались теми збереження сімейних  цінностей,  профілактики шкідливих звичок,  покращення житлово-побутових умов,  попереджено  про відповідальність за неналежне  виконання  батьківських  обов’язків.  

Фахівцями із соціальної роботи  та спеціалістами Монастирищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом I кварталу  надано соціальні послуги 169 сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. За результатами соціальних інспектувань складено акти початкової оцінки потреб дитини та її сім’ї. Батькам надано консультації щодо установ, які надають соціальні послуги сім’ям в СЖО, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Протягом даного періоду під соціальним супроводом центру  перебувало 10  сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Ви тут: Home Новини району Підтримка сімей у складних життєвих обставинах - у центрі особливої уваги