На Землі зараз живуть понад 6 мільярдів людей. Вони належать до різних народів, є громдянами більш як 230 країн.

      Усі ми різні, і, мабуть, саме тому люди так часто не розуміють один одного. Адже протягом довгої історії існування людства на планеті виникали і виникають непорозуміння між людьми і країнами, які призводять до війн і загибелі багатьох людей. Тільки в Європі під час Другої світової війни загинуло понад 50 мільйонів .

      Кожна людина, кожний народ, кожний етнос мають право на свою національну особливість, право на життя. Саме тому люди повинні виховуватись в дусі миру і толерантності, а не насилля.

      Закритих кордонів не повинно існувати!

 Сьогодні Європейський союз  об'єднує 28 держав Європи, жителі яких вільно  перетинають кордони, не отримуючи для цього відповідних дозволів. Вони можуть без перешкод подорожувати, їздити у робочі поїздки і вже скоро це стане доступним і жителям України, адже сьогодні, 11 травня Рада ЄС схвалила візову лібералізацію для України. За відповідне рішення проголосували більшість міністрів.

Дане голосування стало останнім в процедурі лібералізації візового режиму для громадян України. Далі - підписання відповідного документа 17 травня в Страсбурзі президентом Європарламенту Антоніо Тальяні і представником Мальти - країни-головуючого в ЄС. Через 20 днів після того, як ця постанова буде опубліковано в офіційному віснику Євросоюзу, безвізовий режим для громадян України, нарешті вступить в юридичну силу.

Це важливий крок у зміцненні самовизначення України, як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Це в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця.

Зв'язки між Україною та Європейським Союзом виміряються століттями. І ЄС і Україна прагнуть розвитку, тісного та взаємовигідного партнерства, яке лягає в основу майбутнього нової Європи, це результат багаторічної інтеграційної діяльності.

В рамках відзначення Дня Європи  в районі відбулася церемонія підняття Державного Прапора  України  та Прапора  Європи  з нагоди затвердження Радою Європейського Союзу законодавчої пропозиції про скасування короткострокових віз для громадян України. В церемонії взяли участь голова райдержадміністрації Олег Недогода, його заступник Руслан Терещук. За словами Олега Федоровича, попереду - велика робота. Яка вимагає від нас об’єднання зусиль, політичної волі, високого професіоналізму і відповідальності. Тому цього дня давайте побажаємо собі терпіння та рішучості у справі, становлення України в якості дійсно європейської держави.

Ви тут: Home Новини району В Монастирищі відбулася церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європи