Перевірка стихійної  торгівлі на центральних вулицях, зокрема по вулицях Гагаріна та Соборній продовжується.  Керівники райдержадміністрації, міської ради спільно з працівниками поліції, податкової інспекції, Держспродспоживслужби, іншими контролюючими органами  проводять рейди вулицями з метою припинення стихійної торгівлі.

      Під час рейду члени комісії  дають відповідні роз’яснення  щодо  небезпечності та незаконності торгівлі у невідведених для цього місцях, адже безпосередньо продавці несуть відповідальність за дотримання санітарних норм, якості продукції, врешті-решт, за здоров’я покупців.

Голова райдержадміністрації Олег Недогода, за участю членів районної комісії з перевірки санітарно-гігієнічних та протиепідемічних норм і правил,  провів чергову нараду щодо припинення у місті стихійної торгівлі у невідведених та необладнаних для цього місцях.

Відкриваючи нараду, Олег Федорович ознайомив присутніх із відповідним рішенням виконкому міської ради про заборону громадянам та приватним підприємцям здійснювати торгівлю товарами промислової та продовольчої груп у не відведених для цього місцях та на зелених зонах. Дозволено продаж безалкогольних холодних та гарячих напоїв (чай, кава, коктейлі, квас), морозива у весняно-літній період лише за дозволу міської ради. Торгівлю запропоновано проводити на ринках міста, або у відведених для торгівлі місцях. В разі необхідності торгівля продуктами та промисловими товарами в невстановлених для цього місцях, під час проведення масових заходів, громадянам та приватним підприємцям необхідно для цього отримати дозвіл у Монастирищенській міській раді.

Він також інформував , що під час спілкування із продавцями, чимало з них говорили про недостатню кількість торгівельних місць на нижньому ранковому базарі, а тому всі бажаючі не мають змогу там продавати свій товар.

Заступник міського голови Володимир Храновський повідомив , що на нижньому «Ранковому ринку», який працює щоденно, зараз облаштовано достатню кількість місць для торгівлі, а тому всі можуть там розміститися. Люди ж просять виділити для торгівлі місця біля центрального універмагу, але на даний час  у міської ради такої можливості немає. А тому вирішено, що райдержадміністрація спільно з міською радою розглядатимуть різні варіанти для виділення таких місць, що дасть змогу торгувати продуктами харчування, не створюючи антисанітарного стану у центрі міста.

Члени комісії прийшли до спільної думки, що рейди з припинення стихійної торгівлі у не відведених місцях будуть продовжуватися постійно, постійно вестиметься роз’яснювальна робота з продавцями, а на порушників складатимуться відповідні протоколи та  притягуватимуть до адміністративного покарання, відповідно до чинного законодавства.

У середу, 10 травня, комісією було проведено черговий рейд вулицею Соборною, вкотре  роз’яснено продавцям, які  не мають дозволів на торгівлю молочними продуктами та рибою про заборону торгівлі у не відведених для цього місцях, запропоновано торгувати на «Ранковому ринку» міста.

 

Ви тут: Home Новини району Представники влади та поліцейські продовжують перевіряти стихійні ринки