Днями, в  центральній  районній лікарні відбулося засідання «круглого столу»,  в якому взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Недогода, голова районної ради Микола Орендарчук , їх заступники Руслан Терещук, Майя Фариба, депутати районної ради Володимир Солод, Володимир Левадський, Василь Жук, Руслан Плетінко, Сергій Орендарчук, головний лікар Наталія Мороз, заступник головного лікаря Людмила Бровко, завідуючі відділеннями.

      Одним із головних питань, яке обговорювали - зміни, які пройдуть в ЦРЛ при реформуванні  галузі. Основним завданням  учасники засідання вбачають збереження закладу в існуючому вигляді. Зміни проводити так, щоб не нашкодити інтересам громади, а це, в першу чергу, забезпечення  належного надання медичних послуг.

З цього приводу внесли пропозиції завідувачі відділень, які, до речі, не вбачають негативу в об’єднанні хірургічного та травматологічного відділень, переведення неврологічного відділення в головний корпус ЦРЛ. В ході обговорення всім було зрозуміло, що проблем  на шляху реформування є багато. Це і недозабезпечення по заробітній платі, проведення ремонтних робіт, вирішення кадрових питань, оснащення.

Депутати районної ради оглянули відділення райлікарні та мали можливість оцінити ремонт (а це і нове покриття підлоги, нові вікна), забезпечення новими меблями, постільною білизною. Також поспілкувалися із медичним персоналом, пацієнтами. Побаченим залишилися  задоволені, відмітивши рівень роботи керівництва лікарні та медичного персоналу по створенню належних умов для лікування хворих.

Олег Федорович та Микола Олексійович  запевнили учасників засідання, що і надалі сприятимуть розвитку медустанови. Тим більше, що  районна влада системно опікується питаннями її матеріально-технічного забезпечення. Намічено план  подальшого проведення ремонтних  робіт, в перспективі придбання автомобілів для потреб райлікарні.

Ви тут: Home Новини району Засідання «круглого столу» відбулося в центральній районній лікарні