Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення презентацій роботодавця. Це одна з найдієвіших форм надання громадянам допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцю – необхідних працівників.

      Монастирищенським районним центром зайнятості була організована та проведена презентація роботодавця –Антощука Геннадія Володимировича (власника піцерії), яка присвячена підбору працівників за професіями «бармен», «офіціант», «кухар». В заході приймало участь 12 безробітних  з числа незайнятого населення, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

        Антощук Геннадій Володимирович ознайомив присутніх з основним складом працівниківпіцерії - це офіціанти, бармен та кухар. Кожен, хто прагне працювати у закладі проходить особливу підготовку. Існують власні корпоративні стандарти, які напрацьовані протягом років, власний стиль зовнішнього вигляду, правила спілкування. Усі працівники безкоштовно забезпечуються засобами індивідуального захисту та  спецодягом. А престиж закладу завдячує злагодженій командній роботі. І вона не можлива без молодих, креативних людей - від офіціанта, кухаря до адміністратора чи директора. Тож, на сьогодні є потреба у персоналі, який має відповідну освіту, але навичок приготування страв, а саме фірмової піци робітники набувають вже у процесі стажування безпосередньо на робочому місці. Заклад завжди відкритий для енергійної та ініціативної молоді, яка бажає навчатися і постійно вдосконалювати свої вміння, бо саме в такій атмосфері народжується успіх.

    Кафе «Піцерія»це заклад сімейного відпочинку. Тут проводяться дитячі заходи, відпочивають сім'ями. Це дає змогу виховувати у дітейкультуру харчування. Піцерія розташована в самому центрі нашого міста, тому це також ідеальне місце для зустрічі в колі друзів. Постійно оновлюється меню, але головна тут піца, щоб досягти справжнього італійського смаку, працівники  не перестають експериментувати.

     Під час зустрічі було надано безробітним можливість поспілкуватись з роботодавцем в невимушеній атмосфері, поставити ті питання, які їх найбільше цікавлять та сприяють успішному працевлаштуванню. Всіх бажаючих та зацікавлених Геннадій Володимировичзапросив пройти попередню співбесіду та відвідати кафе «Піцерія».

    В свою чергу начальник відділу взаємодії з роботодавцями Гусєва Олена Анатоліївна проінформувала присутніх про стан ринку праці, наголосивши, що ситуація в районі доволі проблематична, адже кількість шукачів роботи переважає над пропозиціями вільних робочих місць та вакантних посад, тож зустріч з роботодавцем пройшла результативно. В ході робочої зустрічі було ознайомлено роботодавця зі змінами в законодавстві з метою недопущення нелегальної зайнятості, обговорено можливість стажування осіб безпосередньо на робочому місці, подальшу співпрацю з центром зайнятості щодо організації робіт тимчасового характеру та наголошено про своєчасне подання інформації про наявні вакансії.

       Сподіваємось на взаєморозуміння між роботодавцем та претендентами на роботу задля отримання кінцевого результату задоволення потреб двох сторін, а саме отриманні хорошої роботи для безробітного та якісного підбору персоналу для колективу кафе «Піцерія».

  

Ви тут: Home Новини району Від презентації роботодавця до реального працевлаштування - один крок