26 березня 2018 року українці відзначають 4-ту річницю Дня національної Гвардії України.

      Святкові заходи з цього приводу відбулися і для особливого складу  Черкаського окремого батальйону Національної гвардії України,  на які  був запрошений  голова райдержадміністрації Олег Недогода. Згідно з Указом Президента України  від 11.02.2016 №44/2016 «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України», відповідного розпорядження голови облдержадміністрації  від 18.03.2016 № 65 визначено військову частину 3061  над якою здійснює шефство Монастирищенський район.

З нагоди свята  Олег Федорович вручив підшефній військовій частині 3061  дарунок від Монастирищини- телевізор.

На урочистостях були присутні представники області та міста, керівники силових структур, ветерани частини, сім’ї гвардійців, учні підшефних шкіл та військовослужбовці частини.

З трибуни лунали теплі слова вітання, побажання сили та стійкості у справі захисту держави, а також впевненість, що наша Батьківщина під надійним захистом.

Зі словами глибокої скорботи всі присутні згадували загиблих військовослужбовців під час виконання службових обов’язків, які віддали своє молоде життя заради волі України, ставши прикладом мужності та високого патріотизму. Їхні імена назавжди залишатимуться в серцях вдячних українців.

До уваги гостей підрозділ спеціального призначення  підготував показовий виступ, який продемонстрував мужність,стійкість людського характеру,силу духу та відданість Батьківщині.

Кращих військовослужбовців було заохочено почесними подяками, грамотами, цінними подарунками та медалями, а також вручені чергові військові звання. Гості оглянули виставку зброї та військової техніки, а для особового складу строкової служби, у клубі частини, організовано святковий концерт за участю творчого колектива міського Будинка культури ім. Івана Кулика.

 
Ви тут: Home Новини району З нагоди Дня Національної гвардії України, підшефній військовій частині – дарунок, телевізор від Монастирищини