31 липня 2018 року комісією райдержадміністрації  з питань детінізації заробітної плати та легалізації зайнятості населення на чолі з головою райдержадміністрації Олегом Недогодою проведено виїзне обстеження суб’єктів господарювання на території Копіюватської сільської ради.

      В роботі комісії взяли участь  представники ДФС, Центру зайнятості , поліції та інспектор з контролю за використанням та охороною земель в районі. Були порушені питання дотримання підприємцями законодавства про працю, недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством, виявлення неоформлених працівників, використання землі одноосібниками с. Копіювата  та  сільськогосподарським підприємством  ПП «Дніпро», обстежено стан  полів  та урожаю 2018 року. Також члени комісії побували на току сільськогосподарського підприємства ПП «Дніпро» і оглянули техніку.

По всіх питаннях даного рейду було напрацьовано ряд завдань та прийнято  рішення на наступне засідання комісії  запросити всіх суб’єктів господарювання, до яких в ході проведення обстеження виникли питання щодо їх діяльності.

Ви тут: Home Новини району Виїзне засідання комісії райдержадміністрації з питань легалізації зайнятості населення