У кожного часу свої прекмети: початок минулого століття – "срібний вік ”  поезії, п'ятидесяті – розквіт космонавтики, сучасність – бурхливий ріст індустрії краси. І, дійсно, ніколи раніше не було такої кількості салонів краси високого рівня, де вам можуть запропонувати будь-яку послугу, наприклад, догляд за волоссям, шкірою обличчя і тіла, руками і нігтями.

      Сьогодні, в бурхливому вирі конкуренції на плаву здатні утриматися лише салони краси, які відповідають сучасним вимогам, а це не тільки євроремонт, красивий інтер'єр і сучасне обладнання, це, в першу чергу, високий професіоналізм робітників. Однією з професій покликаних нести красу людям є манікюрниця.

Про професію манікюрниці Пересунько Анна Володимирівна мріяла ще після закінчення школи, але доля розпорядилась по іншому: заміжжя, народження сина, робота листоношею. І тільки по справжньому щасливою Аня відчула себе, коли в Монастирищенській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості їй запропонували навчання в Одеському ЦПТО за професією її мрії.

Три місяці навчання пролетіли за словами Ані дуже швидко. Завдяки  високій майстерності викладачів, майстрів, виробничій практиці, вона   здобула знання і навики в роботі і після закінчення навчання пішла працювати до ФОП Ванцеровської Н. манікюрником  і вже має перших клієнтів.  Притаманні їй риси: наполегливість, відповідальність, цілеспрямованість, працелюбність, діловитість, організованість, дисциплінованість  допоможуть в обслуговуванні різних клієнтів, навіть не дуже ввічливих.        

І головне як сказав Г.Сковорода що праця повинна бути не з примусу, а за покликанням, за нахилом і обдаруванням.

Ви тут: Home Новини району Професія покликана нести красу людям