6 серпня робочий тиждень для керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних служб, установ і організацій, за традицією, розпочався з апаратної наради, на якій вони звітували про проведену роботу за минулий тиждень. Нараду проводив  заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук.

      Начальник управління праці та соціального захисту населення Петро Орендарчук проінформував учасників засідання про стан виплати заробітної плати на підприємствах, установах, організаціях району. Було заслухано начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Олега Пелиха, який доповів про завершення  збирання ранньої групи зернових культур в районі.

Розглядалися питання про хід   підготовки об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року, про підготовку та проведення заходів до Дня Державного Прапора  України  та  27-ї річниці Незалежності України в районі закладами культури.Також, була представлена інформація про роботу відділів і секторів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, кожен керівник доповів про плани на поточний тиждень.

Підводячи підсумки роботи, було дано відповідні доручення, встановлено контроль за виконання того чи іншого питання. 

Ви тут: Home Новини району Робочий тиждень розпочався з апаратної наради