Якісне навчання дітей іноземним мовам у контексті європейської інтеграції України та наближення до європейських стандартів є пріоритетом Міністерства освіти і науки України. Вектор удосконалення навчальних програм з різних предметів, у тому числі з іноземних мов, має першочергове значення. Один із нестандартних підходів для забезпечення якісного навчання дітей мовам – це створення літніх таборів з іноземних мов. Президент України, Петро Порошенко,на одній із зустрічей з волонтерами відзначив важливість залучення саме громадських ініціатив до промотування вивчення іноземних мов українцями. На думку Президента, в українців немає 12-ти років, щоб вивчати англійську у школі виключно академічним шляхом, тому необхідно популяризувати нестандартні методи вивчення мов, наприклад, із залученням іноземних волонтерів.

Тому проведення літніх мовних таборів є одним із важливих заходів для навчальних закладів України.

Тож, 6 серпня в  Монастирищенській спеціалізованій  школі I-III ступенів №5 розпочав роботу літньо- мовний  табір «HappyLand» - в рамках найбільшої волонтерської програми в Східній Європі «GoCamp». 9 днів школярі  (а їх 41 особа)  вдосконалюватимуть свої знання з англійської і німецької мов та вивчатимуть болгарську мову спільно із волонтером із Софії (Болгарія) Тачевою Іною  та із 8 учителями іноземних мов .

О  10 годині  ранку відбувалася презентація табору в якій взяли участь його директор Галина Тертична, почесні гості заходу  заступники голів РДА та районної ради Руслан Терещук і Майя Фариба, начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Ганжала, керівник профспілкової організації працівників освіти району Ніна Завертана.
Відкриття табору проходило англійською мовою, із вкрапленням німецької. Дітей та учителів привітала заступник директора начального закладу з іноземних мов та початкової освіти Лілія Щербатюк , представила учасникам та гостям табору болгарську волонтерку Іну Тачеву.

Діти співали пісні англійською, танцювали сучасні танці, представляли дві команди – учасниці табору речівками та брали участь у спільному флешмобі. Учасники заходу  виконали Гімн України та піднялистяг табору.

Руслан Терещук висловив впевненість у тому,   що   діти отримають неоціненний досвід у вивченні іноземних мов саме з Іною Тачевою , як носієм англійської та німецької,та від імені голови райдержадміністрації Олега Недогоди побажав , щоб  перебування  Іни у Монастирищі було цікавим та продуктивним в оточенні гарних друзів.

Програма проведення мовного табору – дуже насичена. Тут проводитимуться і Дні України та Болгарії, навіть плануємо провести для волонтерки майстер-клас із ліпки вареників… А ще школа долучилася до конкурсу, організованого мобільним оператором «КиївСтар», який пропонує дітям розробити власний мобільний додаток, що стане у нагоді клієнтам компанії. Ні школярам, ні вчителям та волонтерці не доведеться сумувати, а головне – від роботи табору  діти отримають найцінніше: знання з іноземних мов, вчитимуться працювати в командах, проявлятимуть креативне мислення, набудуть загальних навичок ведення бізнесу та багато-багато іншого.
Бажаємо всім учасникам мовного літнього табору «Happy Land»  плідної праці та гарного настрою.

Довідково. GoCamp – це інноваційний формат табору з поглибленим вивченням іноземних мов. Протягом роботи діти зможуть узяти участь у реалізації проектів та завдань у межах чотирьох напрямків: STEAM (наука, технологія, інженерія, мистецтво та математика), громадянська освіта, профорієнтація, спорт та здоров’я.

 Участь у таборах GoCamp – це не мета, а спосіб вивчення мови, завдяки якому діти перебуватимуть у багатокультурному середовищі, навчатимуться працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших. Учителів залучатимуть до розробки міждисциплінарних програм, які наближують навчання до реального життя. Мета GoCamp – виховати нове покоління всебічно розвиненої та освіченої молоді, яка готова до життя в ХХІ столітті, вільно володіє іноземними мовами та відкрита до пізнання інших культур і досвіду.

 Табори GoCamp ініціювали GoGlobal спільно з Міністерством освіти і науки в Україні. Підтримали проект Адміністрація Президента України, Посольство Сполучених Штатів Америки, Волонтери ООН та низка інших партнерів.

Ви тут: Home Новини району Розпочав роботу літньо- мовний табір «Happy Land»