Відповідно до затвердженого графіка 11 червня  голова районної державної адміністрації Олег Недогода провів виїзний прийом громадян на території Попуднянської сільської ради.

      Під час поїздки Олег Федорович ознайомився з соціально-економічними аспектами території, інфраструктурою населеного пункту, поспілкувався з представниками трудових колективів та територіальної громади.

На зустрічі порушувалися питання щодо співпраці з фермерським господарством, наповнення бюджету, благоустрою населеного пункту, виділення земельних ділянок тощо.Також, в ході зустрічі йшлася мова про перспективи населеного пункту у контексті реформи децентралізації державної влади та утворення об’єднаних територіальних громад.

 Про проблеми, що нині існу­ють у закладах соціальної сфе­ри, говорилось безпосередньо на місцях. Найперше Олег Недогода відвідав сільський будинок культури. Далі оглянув приміщення дошкільного закла­ду. На даний момент в приміщенні відбувається ремонт.

Також у ході прийому Олег Федорович відвідав школу, де оглянув навчальні приміщення, шкільну котельню, поцікавився матеріально-технічною базою школи, а також поспілкувався з трудовим колективом. Зокрема, піднімалося питання подальшого функціонування навчального закладу, фінансування та малокомплектності школи.

Під час проведення особистого прийому громадян головою райдержадміністрації були надані роз’яснення по суті порушених питань.

 

 

Ви тут: Home Новини району Голова районної державної адміністрації провів виїзний прийом громадян в с.Попудня