Традиційно в першу неділю жовтня в Україні відзначають День вчителя.

      Одне з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери, яке звичайно ж завжди було і залишається улюбленим ще зі шкільних часів. Це свято покликане привернути увагу до положення вчителів в суспільстві, їх ролі в освіті та розвитку майбутнього покоління. Воно є особливим, адже навіть дорослі у цей день згадують свої шкільні роки та вчителів.

             З нагоди свята педагогічних працівників району привітали заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук, заступник голови районної ради Майя Фариба,секретар міської ради Тетяна Остапенко.

Руслан Миколайович подякував всім освітянам за терпіння, небайдужість і бажання зробити освіту якісною і доступною для кожної дитини, цікавою та потрібною для молодого покоління. Підкреслив, що саме учитель здійснює щоденну, кропітку, напружену і вкрай необхідну роботу, віддаючи не лише свої знання, а вкладаючи своїм вихованцям частку свого серця та душі.

За вагомий внесок у розвиток освітньої галузі району, сумлінну працю на освітянській ниві, високу професійну майстерність, успіхи у справі навчання і виховання дітей, активну громадську позицію, почуття патріотизму та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти були нагороджені кращі працівники галузі.

Традиційно на урочистостях вшановано вчителів - ветеранів, які є прикладом творчості, невтомної роботи думки, душевної щедрості й любові до дітей, юним педагогам.

Святкову атмосферу і гарний настрій з нагоди свята забезпечили  юні дарування з шкіл та БДЮТ, працівники районного будинку культури.

 

Ви тут: Home Новини району Освітян району привітали з професійним святом