Шановні вчителі, викладачі, педагоги дошкільної освіти, ветерани педагогічної праці!

     Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників освіти.

    Для українців цей день завжди був особливим: професія вчителя почесна в нашій країні з літописних часів, до вчителя йшли за знаннями, допомогою і порадою. Саме ви, дорогі вчителі, завжди вважались носієм культури, а школа - осередком просвітництва.

    Висловлюю вам глибоку вдячність за самовіддану працю на педагогічній ниві, терпіння і невичерпну любов, яку щедро даруєте підростаючому поколінню.

      Окремі слова привітань – ветеранам педагогічної праці. Доземний уклін вам за те, що віддали вихованню молоді багато років, дарували дітям світло знань, доброти, мудрості. Ваша наука принесла і принесе користь не тільки вашим випускникам, а й молодшим колегам, яким ви передали свої професійні секрети.

В день професійного свята хочеться сказати усім педагогам слова особливої подяки за відданість професії, небайдужість, мудрість, готовність розкрити двері школи, класного кабінету і свою душу для кожної дитини. Від усієї душі вітаю Вас зі святом! Щиро бажаю вам міцного здоров'я, матеріального благополуччя, нових творчих здобутків та вдячних учнів!

З повагою

Заступник голови райдержадміністрації          Р. Терещук

Ви тут: Home Новини району Вітання з нагоди Дня працівника освіти!