Відповідно до Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», при районній державній адміністрації утворена постійно - діюча комісія з питань розгляду звернень громадян, що є консультативно - дорадчим органом. Комісія створена з метою всебічного контролю за розглядом звернень громадян і вирішення порушених у них проблем, задоволення законних прав та інтересів громадян, підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян, усунення недоліків у цій сфері.

06 листопада під головуванням заступника голови райдержадміністрації Руслана Терещука відбулося чергове засідання комісії, де розглядалося звернення учасника АТО Музики В.І. У зверненні порушено питання виділення  земельної ділянки, незаконного звільнення з займаної посади на думку заявника ( подано позов до суду) та інші.

        Членами комісії уважно заслухано проблемне питання, за результатами  обговорення надано рекомендації щодо порядку вирішення його по суті.

      Питання роботи із зверненнями громадян завжди  перебувають під постійним контролем, щоб оперативно вирішувати порушені проблеми.

Ви тут: Home Новини району Проведено засідання комісії РДА з питань розгляду звернень громадян