Якість цьогорічної кампанії з оздоровлення та відпочинку оцінили в області. Її підсумки підбили на розширеному засіданні координаційної ради з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей, учнівської молоді, яке відбулося 7 листопада в облдержадміністрації.

      Участь у колегії від  Монастирищенського району взяли заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук та начальник відділу освіти Тетяна Ганжала.

За даними Держстатзвітності, на Черкащині проживає 118,8 тис. дітей шкільного віку. Послугами оздоровлення та відпочинку охоплено 80,7 тис., що становить 68% від загальної чисельності дітей шкільного віку. З них 48 тис. дітей соціально незахищених категорій.

На проведення оздоровчої кампанії з обласного та місцевих бюджетів використано 25,8 млн грн. Зокрема з обласного бюджету спрямували 8,6 млн грн, з місцевих бюджетів – 16,8 млн грн. Втім деякі ОТГ, відзначив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Максим Зеленський, не передбачили у власному бюджеті кошти на оздоровлення, що призвело до зменшення кількості дітей, охоплених цими послугами.

Загалом послуги оздоровлення та відпочинку влітку надавали 724 заклади області. З них 567 закладів з денним перебуванням, 141 заклад праці та відпочинку, 3 наметові табори та 1 3стаціонарних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. У них були створені всі необхідні умови для безпечного, змістовного проведення дозвілля дітей.

Управління у справах сім᾿ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації здійснюється щорічне направлення дітей до державних центрів український дитячий центр «Молода гвардія» (УДЦ «Молода гвардія») та міжнародного дитячого центру «Артек» (МДЦ «Артек»). За звітний період, до МДЦ «Артек» направлено 269 дітей, до УДЦ «Молода гвардія» – 253 дітей.

– Прошу максимально проводити роз’яснювальну роботу серед батьків структурними підрозділами районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, об᾿єднаних територіальних громад, до компетенції яких належить питання організації оздоровлення та відпочинку дітей, щодо цільового використання всіх путівок протягом року та щодо недопущення передчасного залишення дітьми дитячих центрів, – підсумував Максим Зеленський. – Оскільки маємо таку проблему. Підсумовуючи наголошу, що ми, як виконавча влада, зробимо все залежне від нас, аби забезпечити наших дітей якісними, цікавими, а найголовніше безпечними послугами оздоровлення та відпочинку.

Ви тут: Home Новини району Підсумки оздоровчої кампанії-2019 підбили на Черкащині