8 листопада в приміщенні музичної школи  відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Свято, яке покликане вшанувати всіх яскравих, талановитих,  творчих людей, що дарують  нам любов, добро, надію, людей, які бережуть національні традиції та ідеї, популяризують українську культуру.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук, голова районної ради Микола Орендарчук, секретар міської ради Тетяна Остапенко, начальник відділу культури і туризму Юрій Кудин. Виступаючі щиро подякували працівникам культури за їх  професіоналізм, безмежну любов до України та свого краю, адже, саме завдяки  цим талановитим людям живе в народі і чарівна пісня, і дотепне слово, й запальний танок.  Саме працівники культури розвивають та бережуть народні традиції та ремесла вкладаючи в улюблену справу душу й серце.

За сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесоку примноження духовних цінностей і розвиток культури Монастирищини та з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва були нагороджені кращі заклади культури району та аматори сцени.

А святковим подарунком всім присутнім став яскравий виступ тріо «Гонта» та дівочого ансамблю «Софія» (м.Умань).

 

  

Ви тут: Home Новини району Привітали працівників культури