У рамках акції «Випускник - 2020» Монастирищенською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості було проведено професіографічну екскурсію для 22 учнів 9-А класу ОЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5»до відділення поліції, де у дітей була можливість зсередини побачити роботу служби, до якої ми звертаємось в найскладніших ситуаціях.

                 Вже  за традицією старший інспектор сектору кадрового забезпечення Уманського відділу Головного управління Національної поліції у Черкаській області Іщук Юрій Іванович розповів підліткам про професію поліцейського.

Інспектор з ЮП СП Монастирищенського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області лейтенант поліції Сабадин Сергій Олександрович, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», провів бесіду з метою попередження домашнього насильствата насильства в будь-якому його прояві. Разом із цим було доведено про відповідальність неповнолітніх за адміністративні та кримінальні правопорушення. Також працівники розповіли, як саме потрібно себе поводити в разі знаходження боєприпасів або іншого невідомого підозрілого предмету.

«Ми завжди охоче відкриваємо двері для зустрічей із дітьми, - говорить Юрій Іванович. Головне – аби діти знали, як звернутися до працівників поліції, в чому полягає їх робота, знали свої права, та розуміли, що в разі потреби правоохоронці завжди готові допомогти».

Екскурсія продовжилась демонстрацією спеціальних засобів та вогнепальної зброї. З цікавістю діти роздивлялися зброю, амуніцію та спецзасоби, які допомагають полісменам в їхній службі. Школярі отримали можливість приміряти усе на себе.

Підлітки були в захваті і приємно враженні гостинністю правоохоронців. По завершенню захоплюючої екскурсії вони подякували  за змістовну та дуже цікаву зустріч.Проведення подібних екскурсій – надзвичайно позитивна та корисна практика, яку необхідно продовжувати і надалі. Такі заходи розвивають почуття особистої відповідальності, формують рівень довіри дітей до працівників поліції”.

Ви тут: Home Новини району Хто такий поліцейський?