27 листопада 2019 року заступник голови  райдержадміністрації Руслан Терещук провів засідання комісії з питань забезпечення сплати платежів до бюджетів та відрахувань до пенсійного фонду, протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати та легалізації зайнятості населення. В роботі комісії взяли участь представники ДФС, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники сільськогосподарських підприємств району.

На розгляд комісії було винесено питання про стан розрахунків  за оренду земельних паїв сільськогосподарськими підприємствами з їх власниками у 2019 році та забезпечення сплати ПДФО з орендної плати до бюджету.

Заступник голови комісії пояснив присутнім , що проблема наповнення бюджету є гострою і потребує  особливої уваги, оскільки, до кінця бюджетного року залишився лише 1 місяць, тому потрібно прикласти всі зусилля для забезпечення виконання планових показників районного бюджету у 2019 році. 

Начальник Монастирищенської ДПІ Уманського управління ГУ ДФС у Черкаській області Сергій Головченко  зазначив, що розрахунки з бюджетом  з даного виду платежу завершені на 60 відсотків, що ставить під загрозу виконання плану надходжень ПДФО та забезпечення фінансування бюджетних установ по першочергових витратах.

Учасники засідання активно долучалися до обговорення піднятих питань, радилися та вносили свої пропозиції щодо налагодження максимально ефективної роботи.

Підвівши підсумки , головуючий подякував всіх за участь у засіданні комісії  та надані пропозиції, дав відповідні доручення та запропонував наступне засідання комісії провести згідно графіка.

Ви тут: Home Новини району Відбулося засідання комісії райдержадміністрації з питань забезпечення сплати платежів до бюджету