Іван Савович народився 20 червня 1938 року в селі Лукашівці Монастирищенського району Черкаської області в простій селянській родині.

      Мав дружина – Аллу Володимирівну, дочку Валентину, онуків.

      У 1956 році закінчив Лукашівську середню школу і вступив до Гайсинського медичного училища Вінницької області, яке закінчив з відзнакою у 1958 році. У цьому ж році був призваний до лав Радянської Армії, де служив три роки в медсанбаті.

               Після служби вступив на навчання до Вінницького медичного інституту ім. М.І. Пирогова і успішно його закінчив. Працював хірургом в Обухівській районній лікарні, хірургом в Київському онкологічному науково-дослідному інституті, а з 1976 року очолював відділення трансплантації та хірургії печінки Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова. Кандидат медичних наук. У червні 2015 року отримав звання Заслуженого лікаря України.

             І.С. Дячук – почесний громадянин міста Монастирище та рідного села Лукашівки.

             Монастирищани  завжди цінували його людські якості – простоту, комунікабельність, готовність прийти на допомогу ближньому, ну і звісно талант хірурга – від Бога. Іван Савович врятував сотні людських життів, серед яких левова частка – монастирищани.

             Районна державна адміністрація, районна рада глибоко сумують з приводу важкої втрати та висловлюють щирі співчуття рідним та близьким.

         Вічна пам’ять про Івана Савовича, людини доброї душі, гарячого серця, невичерпної енергії назавжди залишиться в серцях жителів району та міста.      

Ви тут: Home Новини району Монастирищина зазнала важкої втрати – 27 листопада 2019 року пішов з життя Дячук Іван Савович, видатний хірург, кандидат медичних наук, Почесний громадянин м.Монастирище