Важливим партнером для служби зайнятості є роботодавець, від успішної співпраці з яким залежить результат – працевлаштування безробітних, тобто задоволення кадрових потреб роботодавця. Так, для більш якісного підбору необхідних працівників та ознайомлення шукачів роботи з специфікою роботи підприємця 28 листопада 2019 року з ініціативи Монастирищенської  районної філії Черкаського ОЦЗ було проведено презентацію роботодавця ФОП Гуцал Н.А. («Наше Ательє»).

          В заході взяли участь 12 безробітних, що перебувають на обліку в Монастирищенській районній філії, Гуцал Наталія Андріївна, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Гусєва Олена Анатоліївна та фахівці філії– Вівчар Алла Олександрівна, Рибчинецька Віта Петрівна.

В ході зустрічі присутні ознайомились з історією становлення підприємницької діяльності Наталії. Робота з тканиною - це її улюблена справа всього життя, яка приносить не тільки дохід, а й красу і задоволення клієнтам.

«Наше Ательє» - це надійний помічник для тих, кому важливо виглядати стильно та хто не готовий розлучитися з улюбленою річчю через невеличкий дефект. Ательє надає професійні послуги з якісного пошиву та ремонту одягу з легких тканин та трикотажу або зі шкіри та хутра. Стильний одяг, пошитий на замовлення спеціально для вас в єдиному екземплярі – це відмінна можливість проявити свою індивідуальність, розкрити власний неповторний образ. І все це за ціною, яка не набагато перевищує ринкову.

Під час проведення презентації Наталія розповіла учасникам заходу про умови праці, характер та режим роботи, розмір заробітної плати, додаткові заохочення та соціальні гарантії. Також наголосила про можливість стажування для безробітних з подальшим працевлаштуванням.

Ви тут: Home Новини району «Мода змінюється, стиль - вічний!»