25 березня 2020 року заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук та голова районної ради Микола Орендарчук    провели зустріч з представниками бізнесу та аграрного сектору.

      В нараді  взяли участь виконавчий директор Спілки товаровиробників району Іван Козяр, представник підприємців району Володимир Солод, головний лікар КНП «Монастирищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Редванська, головний лікар КНП «Монастирищенська района лікарня» Наталія Мороз. Для обговорення було заплановане єдине питання – вжиття заходів щодо акумулювання фінансової та матеріальної допомоги для запобігання розповсюдженню на території району коронавірусу.

Руслан Терещук зазначив, що в першу чергу потрібно забезпечити засобами індивідуального захисту  тих, хто знаходиться на так званій «передовій»: медичних працівників, представників поліції та МНС. Із резервного фонду районного бюджету виділено 250 тис. грн. Даних коштів катастрофічно не вистачає, а тому тільки спільними зусиллями ми зможемо вирішити дані питання, а відтак і заподіяти розповсюдженню COVID-19 в районі.

Ви тут: Home Новини району Зустріч з представниками бізнесу та аграрного сектору