Спеціалісти Монастирищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали прийомні сім’ї та дитячий будинок сімейного типу з метою вивчення потреб дітей, які в них виховуються. З прийомними батьками, батьками-вихователями і дітьми проаналізовано ефективність функціонування сімей, обговорено нагальні проблеми, питання щодо підтримання родинних стосунків дітей – вихованців,  їх успішністю у навчанні, проведено бесіди на актуальні питання, заплановано заходи на друге півріччя 2020 року.

Монастирищенський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді допомагає прийомним батькам та батькам – вихователя у вирішенні нагальних питань та  проблем у сім’ї та за її межами, створення  позитивного психологічного клімату, забезпечення оптимальних умов життя та захисту прав дитини, створення можливостей для її розвитку шляхом надання комплексу якісних соціальних послуг.

Так, у нашому районі на сьогоднішній день функціонує дві прийомні сім’ї, в яких виховується 6 прийомних дітей та один ДБСТ, де проживають 7 дітей, із них 4 неповнолітніх, 3 досягли повноліття, але навчаються у навчальних закладах і знаходяться у складі дитячого будинку сімейного типу.

Прийомні батьки та батьки-вихователі дбають про  добробут своїх вихованців, хоча назвати просто вихованцями неможливо – це по суті їх рідні діти, адже створено усі належні умови для виховання та розвитку дітей, батьки та діти мають родинний зв’язок, де панують любов,  розуміння та взаємоповага.

Усі прийомні діти спілкуються вільно, висловлюють свої враження, розповідають про захоплення та  дитячі проблеми. Мають усі необхідні речі для навчання, розвитку та відпочинку.

Маємо надію, що у нашому краї й інші сім’ї долучаться до доброї справи і захочуть стати прийомними батьками для дітей, які залишилися без батьківського піклування і сподіваються отримати справжню родину, що є найціннішим у житті кожної людини.

Ви тут: Home Новини району Найцінніше у прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу - це діти