·        Антисептики, маски купуються засновником на кількість працівників шкіл, учні мають бути забезпечені самостійно із залученням ресурсів батьків.

       ·         У кожній школі має бути окреме приміщення для ізоляції дитини, в якої підвищена температура. Температурний скрінінг на початку робочого дня здійснюється працівникам школи, у дітей проводиться опитування щодо самопочуття.

·         МОН рекомендує утриматися від масових заходів на 1 Вересня, формат проведення з огляду на те, що кожна школа впоралася із організацією випускних вечорів, має бути визначено кожною школою індивідуально.

·         На серпневій педраді необхідно затвердити Тимчасвое положення про порядок організації 2020-2021 року із залученням батьківської та учнівської громадськості.

·         Керівникам підготувати графік допуску до закладу освіти (гнучкий доступ до закладу освіти, маршрут руху в закладі освіти), директор видає наказ щодо відновлення роботи школи після карантину, розробити всі інструктажі, подати заявку до засновника щодо потреб миючих, дезинфікуючих, засобів індивідуального захисту;

·         Обмеження в дистанції (у тому числі це стосується і перенаповнених класів) не стосуються закладів загальної середньої освіти. Уроки проводити на свіжому повітрі. Максимально зменшити кількість стороніх осіб,я кі перебувають в навчальному закладі (організація зустрічі дітей батьками в холодну пору та дощі) Максимально зменшити пересування дітей перервами та між кабінетами.

·         Медогляд учні мають пройти не обов'язково до 1 Вересня, але пройти треба.

·         Медичне страхування для учительства не розглядалося, але з окремими головами ОДА було обгорено тестування вчителів.

·         Педагоги 60+, які опинилися в категорії ризику, як їм бути? У межах кожної школи має бути свій тимчасовий порядок, де визначено кількість та формат роботи вчителів пенсійного віку.

·         18.08.20 на традиційній Всеукраїнській педагогічній онлайн-конференції МОН буде презентовано новий онлайн-курс на ЕдЕрі для вчителів (дистанційна освіта).

·         Якщо школа знаходиться у зеленій зоні батьки не мають права залишати дитину вдома, оскільки в інший спосіб у зеленій зоні навчання не оргнізовано. Якщо батьки бажають згідно із Законом про освіту організувати навчальний процес в іншій формі, то вони мають це зробити через заяву директором.

·         Педагогам у вересні провести діагностику та коригуюче навчання

·         Олімпіади, конкурси будуть онлайн

·         Студенти-практиканти у зеленій зоні можуть бути присутні на занятті

·         Модульна форма навчання має бути затверджена на педраді

·         Серпневі події на місцях проводити у зручному форматі, допустиме онлайн загалом.

·         Учнів не залучати до прибирань

·         Групи подовженого дня будуть працювати, але їхню роботу треба теж організувати

·         Реогранізація методичних кабінетів та служб перспектива Центрів професійного розвитку? Є Положення, прийняте Кабміном. Філософія центрів-консультування та підтримка вчителів. Люди,які працювали в метокабінетах, можуть претендувати на посади в Центрі професійного розвитку вчителів.

·         Методичні рекомендації предметного вивчення вчителі отримають до кінця цього тижня. Діагностика не буде уніфікована, але кількість годин для повторення кожним вчителем визначається по кожному окремому класі та предмету вчителем.

·         Перехід з російської на українську мову навчання. Онлайн-курс для вчителів підготовлено.

·         Медогляд для педпрацівників. Засновники закладів мають провести закупівлю послуг для проведення медогляду педпрацівників, а не через витрати педагогічних працівників.

·         У МОН велику надію покладено на компетентність, професіоналізм директорів шкіл та адміністрації

·         Заступниця МОН Любомира Мандзій готова з директорами шкіл обговорити організацію нового навчального року.

Ви тут: Home Новини району Тези серпневої Едкемп-Толоки 04.08.2020 заступниці МОН Любомири Мандзій: