Шановні фахівці сфери фізичної культури, ветерани спорту, спортсмени, тренери, вчителі фізичної культури,  любителі та прихильники активного способу життя, уболівальники!

     Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем фізичної культури і спорту в Україні.

     Це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації та розвитку, наслідує славні традиції українського народу. Сьогоднішнє зростання рядів юних сподвижників фізичної культури і спорту – добра ознака утвердження в суспільстві ідеалів людської краси й духовного здоров’я, одвічного прагнення людини до самовдосконалення.

 

     Немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя монастирищан сприятиме оновленню нашого міста, подальшому розвитку найкращих традицій у здійсненні багатьох добрих справ.

      У день професійного свята бажаю Вам успіхів у благородній справі - популяризації здорового способу життя, активного залучення дітей і молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом та підготовку спортсменів вищих досягнень.

     Міцного всім здоров'я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень, професійного визнання.

 З повагою

Голова райдержадміністрації                     Ігор Миклащук

Ви тут: Home Новини району Вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту!