Відлетіло літечко. І двері відчинив первісток осені– вересень. Осінь розпустила свої ніжні фарби кольорів і запросила ласкаво до школи всіх школярів. У вересні розпочинається цікава, нелегка дорога до нових знань і звершень, набуття мудрості, доброти та людяності.

Вже традиційно на початку навчального року в Монастирищенській районній бібліотеці для дітей проводяться підсумки літнього читання наших користувачів.  Епідемія коронавірусу внесла свої корективи в організацію роботи бібліотеки.

Свіже повітря та паркові зони сьогодні не тільки корисні, але в умовах карантинних обмежень є життєво необхідними для здоров’я та організації дозвілля дітей, тому бібліотечний захід: «Дивосвіт книжковими стежинами» було проведено під відкритим небом у місцевому парку.

         Теплий, погожий осінній день посприяв пізнати нову цікаву інформацію нашим читачам – учням 3-А класу ліцею «Ерудит» (вчитель Ольга Іванівна Коберник). Діти потрапили в Дивосвіт нових книг, які отримала бібліотека, адже кожна нова книга – це завжди нове знайомство, нові герої, нові імена. На завершення заходу бібліотекарі нагородили грамотами та подяками діток, які під час літніх канікул прочитали найбільшу кількість книг.

Дякуємо за партнерство! В добру путь, дорогі вчителі і діти! Нехай для кожного цей освітянський рік буде щасливим!

Міцного здоровя кожнійдитині і кожній родині!

                                      .

Ви тут: Home Новини району Дивосвіт книжкових стежинок