Шановні  юристи!

      Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

 

      Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до Вас за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем Вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.

      Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості.

      Впевнений, що Ви й  надалі вірно служитимете інтересам України та її громадянам, з честю примножуватимете славні традиції своєї професії, докладатимете максимум зусиль задля утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості.

      Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян.

      В день професійного свята бажаю усім Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, удачі та великого людського щастя!

З повагою

Голова  райдержадміністрації                     Ігор Миклащук

Ви тут: Home Новини району Вітання з Днем юриста!