08 жовтня  голова райдержадміністрації Ігор Миклащук  ініціював засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

      Очільник району повідомив, що кількість хворих на коронавірус  продовжує збільшуватися, в період з 02.10 по 08.10.2020 року на COVID-19 в районі захворіли – 106 людей. 

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення Комісія вирішила:

Заборонити відвідування дошкільних закладів, закладів середньої освіти та позашкільних закладів освіти її здобувачами з 09.10.2020 по 26.10.2020.

Головному спеціалісту відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Лілії ЦЕХМЕЙСТРУК організувати дистанційне навчання з здобувачами освіти в закладах середньої освіти та позашкільних закладах.

Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, міському, селищному та сільським головам:

Обмежити кількість проведення засідань робочих груп, нарад із залученням посадових осіб інших відомств, установ та організацій,представників громадськості тощо, планувати їх участь у таких заходах у режимі віддаленого доступу, відеоконференцій, без відвідування адміністративних приміщень.

Забезпечити можливість виконання посадових обов’язків працівниками із використанням віддаленого робочого місця або віддаленого доступу.

Здійснити організаційні заходи по відношенню до підпорядкованих підприємств, установ та організацій, в частині забезпечення їх безперебійного фінансування із застосуванням віддалених робочих місць та надання відпусток працівникам на період карантину.

Відділенню Монастирищенського лабораторного відділення ДУ «Черкаський обласний центр МОЗ України» (Вікторії ГРУБСЬКІЙ), комунальному некомерційному підприємству «Монастирищенський РЦ ПМСД» Монастирищенської районної ради (Людмилі РЕДВАНСЬКІЙ), комунальному некомерційному підприємству «Монастирищенська центральна районна лікарня» Монастирищенської районної ради (Наталії МОРОЗ) підготуватись до обмежувальних заходів з метою запобігання поширення епідемії респіраторних захворювань та грипу серед населення району, інформувати районну комісію з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про поточну епідеміологічну ситуацію в Монастирищенському районі щоденно.

Районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області (Валентині НІКІТЕНКО) спільно з Монастирищенським районним відділенням Уманського відділу Головного управління Національної поліції в Черкаській області (Максиму ПОЛІЩУКУ) за участю представників відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації (Оксані ШЕВЦОВІЙ) вжити у дводенний строк відповідно до законодавства заходів до запровадження суб’єктами господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності режиму роботи з розрахунку один відвідувач на 10 кв. метрів площі торгівельного (операційного) залу за умови дотримання дистанції між ними не менш, ніж 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок.

Районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області (Валентині НІКІТЕНКО) спільно з Монастирищенським районним відділенням Уманського відділу Головного управління Національної поліції в Черкаській області (Максиму ПОЛІЩУКУ) продовжити перевірки по здійсненню посиленого державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства, протиепідемічних норм, визначених постановами Головного державного санітарного лікаря України, в закладах громадського харчування, торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами, перукарнях та салонах краси, дошкільних закладах, фізичної культури і спорту, агропродовольчому ринку, закладах, що надають послуги з розміщення.

Голові міста (Олександру ТИЩЕНКУ), голові селища (Юрію КАЛАШНИКУ) та головам сіл (Лідії СЕРЕДЮК, Наталії ОМЕЛЬЧУК, Віктору ЗАГОРОДНЬОМУ, Миколі ГУНЬКУ, Анатолію КОВАЛЮ, Олені ЗАВАЛЬНІЙ, Галині СИВАЧУК, Григорію ПАЛАМАРЧУКУ, Роману МУЗИЦІ, Сергію БЕЗШТАНЬКУ, Володимиру РЯБЦУНУ, Петру ІЩУКУ, Сергію ІЩУКУ, Тетяні ТАРАСЮК, Любові ЖУРАВЕЛЬ, Григорію БОРЕЙКУ, Миколі БАЛАБІНУ, Наталії ЗАВАЛЬНЮК, Василю СЕМЕНЕНКУ, Євдокії ФОРОСТЧНІЙ, Сергію ДАВИДЮКУ, Володимиру СИНЕНКУ, Василю ПОДОЛЯНЮКУ, Зінаїді ШКВИРІ, Івану ОМЕЛЬЧЕНКУ, Оксані ЦЮПІ, Миколі ШПИРЦІ) заборонити стихійну торгівлю на своїй території.

Районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області (Валентині НІКІТЕНКО) спільно з Монастирищенським районним відділенням Уманського відділу Головного управління Національної поліції в Черкаській області (Максиму ПОЛІЩУКУ) за участю представників відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації (Оксані ШЕВЦОВІЙ) забезпечити контроль за проведенням дезінфекційних заходів в громадському транспорті, об’єктів транспортної інфраструктури (автостанція, вокзал).

Районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області (Валентині НІКІТЕНКО) спільно з Монастирищенським районним відділенням Уманського відділу Головного управління Національної поліції в Черкаській області (Максиму ПОЛІЩУКУ) за участю представників відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації (Оксані ШЕВЦОВІЙ) здійснити контроль за дотриманням обмежувальних заходів з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на так званому «Ринку «Ранковий» по вул. Соборна, 86 та на ринку в смт. Цибулів.

Здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень у міському, приміському, міжміському сполученні проводити за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння.

Органам місцевого самоврядування(Олександру ТИЩЕНКУ, Юрію КАЛАШНИКУ, Лідії СЕРЕДЮК, Наталії ОМЕЛЬЧУК, Віктору ЗАГОРОДНЬОМУ, Миколі ГУНЬКУ, Анатолію КОВАЛЮ, Олені ЗАВАЛЬНІЙ, Галині СИВАЧУК, Григорію ПАЛАМАРЧУКУ, Роману МУЗИЦІ, Сергію БЕЗШТАНЬКУ, Володимиру РЯБЦУНУ, Петру ІЩУКУ, Сергію ІЩУКУ, Тетяні ТАРАСЮК, Любові ЖУРАВЕЛЬ, Григорію БОРЕЙКУ, Миколі БАЛАБІНУ, Наталії ЗАВАЛЬНЮК, Василю СЕМЕНЕНКУ, Євдокії ФОРОСТЧНІЙ, Сергію ДАВИДЮКУ, Володимиру СИНЕНКУ, Василю ПОДОЛЯНЮКУ, Зінаїді ШКВИРІ, Івану ОМЕЛЬЧЕНКУ, Оксані ЦЮПІ, Миколі ШПИРЦІ), відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації (Аллі ВЛАСЮК) провести робочі зустрічі з представниками релігійних громад щодо дотримання вірянами та священнослужителями санітарних рекомендацій щодо запобігання поширення коронавірусу COVID-19 , рекомендувати при здійсненні служби уникати безпосереднього контакту між людьми та дотримання дистанції, виходячи із розрахунку 10 м" площі церковної споруди на 1 особу та наявності засобів індивідуального захисту.

Районному сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Черкаській області (Олександру ЦЕХМЕЙСТРУКУ), районному відділенню Уманського відділу Головного управління Національної поліції в Черкаській області (Максиму ПОЛІЩУКУ), відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації (Аллі ВЛАСЮК), та начальнику Монастирищенської АЕС від уманського куща забезпечити оповіщення населення через гучномовці на час портиепідемічних заходів.

Відділенню Монастирищенського лабораторного відділення ДУ «Черкаський обласний центр МОЗ України», комунальному некомерційному підприємству «Монастирищенський РЦ ПМСД» Монастирищенської районної ради, комунальному некомерційному підприємству «Монастирищенська центральна районна лікарня» Монастирищенської районної ради, органам місцевого самоврядування забезпечити проведення дезінфекції офісних приміщень юридичних осіб та індивідуальних будинків громадян у разі підтвердження захворювання працівників підприємств та установ а також громадян на гостру вірусну хворобу, спричинену коронавірусною інфекцією CОVID-19 .

Ви тут: Home Новини району Голова райдержадміністрації ініціював проведенняКомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій