14 жовтня українські воїни відзначають День захисника України одночасно із Днем славного українського козацтва.

      День захисника України – свято, яке увібрало в себе багаті й славні традиції предків, уособлює мужність і хоробрість оборонців та визволителів нашої рідної землі на всіх етапах її історії.

         Свято, яке органічно поєднується з іншими святами, які також відзначають 14 жовтня – Покрови Пресвятої Богородиці і Днем українського козацтва. І нині Пресвята Богородиця оберігає українських захисників, чоловіків та жінок, які, так само, як наші пращури, стоять на захисті рідної землі. Це свято мужності і патріотизму. Це свято всіх, хто любить і захищає свою землю.

         Це свято України.

         Низький уклін боронителям рідної землі, котрі наразі відстоюють її незалежність на Сході. Нинішній український воїн, який захищає українську державу у зоні ООС, спадкоємець нескорених – тих, хто боронив кордони й безпеку своєї землі впродовж століть – дружинників княжих  часів, козаків, січових стрільців, воїнів Української революції 1917-1921 років, повстанців, «Холодного Яру та вояків УПА» . Їх усіх – від давнини до сьогодення – і вшановуємо 14 жовтня, у День захисника України.

До Дня  українського козацтва та Дня Захисника України в Монастирищенській районній бібліотеці для дітей влаштовано книжкову виставку: «Козацька слава: від наших предків до сьогодення», на якій представлені книги, які розповідають про козацьку епоху та книги про сьогоднішніх захисників нашої держави.

         Нехай щира любов до України, народна повага і підтримка надають всім захисникам нашої держави сил у благородній справі служіння Батьківщині, встановлення миру та спокою на рідній землі.

Щиро вітаємо Вас шановні наші захисники! 

        

Ви тут: Home Новини району Козацька слава: від наших предків до сьогодення