Привіт! Як і всі, я інколи люблю полежати на дивані, поскролити телефон, з'їсти тістечко в холодну сумну погоду, замовити піцу о 10й вечора чи дивитися фільм до третьої ночі. Але я також знаю, як можна жити трішки здоровіше завдяки маленьким здоровим звичкам. І я вам покажу! Ви зі мною?

      #ЗдороваУкраїна #ЖивуЗдорово - під такими хештегами в Україні стартує марафон здорових звичок для українців. Це спільна ініціатива Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я.

Ми хочемо, аби українці були здоровими, навіть тоді, коли багато часу перебувають вдома. А для цього наш герой приготував для вас прості і конкретні здорові поради, які можна і треба втілювати прямо одразу.

Долучитися до марафону можна за хештегами #ЗдороваУкраїна #ЖивуЗдорово. Читайте пости, пробуйте здорові звички та діліться своїм досвідом - що спрацювало, у своїх публікаціях під хештегом кампанії.

Гайда жити здорово?)

#ЗдороваУкраїна #ЖивуЗдорово

Ви тут: Home Новини району #ЗдороваУкраїна #ЖивуЗдорово - під такими хештегами в Україні стартує марафон здорових звичок для українців