Однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями, щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Перевага презентації – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, ознайомитись з умовами праці, актуальними вакансіями, більш детально з’ясувати умови та особливості праці.

26.11.2020р. відбулась чергова презентація роботодавця. Цього разу клієнти  Монастирищенської районної філії Черкаського ОЦЗ мали можливість зустрітись з фізичною особою - підприємцем - Ткачук Оленою Іванівною  (магазин  для здорової родини «А – МЕНІ»).

Сьогодні якість життя багато хто намагається поліпшити за допомогою прогресу. У цьому людству допомагають гаджети і новітні технології. Але не можна залишати поза увагою те, що повинно зберігатися з нами з самого народження і протягом усього життя – здоров

         Відповідальний підхід до збереження міцного здоров рофілактиці захворювань. Основа всього – це харчування. Те, що ми вживаємо, впливає на організм. Тому важливо давати організму якісну і корисну їжу. У великому асортименті магазину «А-МЕНІ» ви знайдете продукти на 100% екологічні та якісні, здатні принести тільки користь в ваш щоденний раціон. Це органічні та натуральні продукти на кожен день: горіхи, сухофрукти та цукати, насіння, крупи, вироби з борошна, натуральний збір трав,  різноманітних приправ та багато іншого.

Під час проведення презентації  Олена Іванівна розповіла учасникам заходу про умови праці, характер та режим роботи, розмір заробітної плати, додаткові заохочення та соціальні гарантії. Також наголосила про можливість стажування для безробітних з подальшим працевлаштуванням.

Ви тут: Home Новини району «Нехай їжа буде вашими ліками, а не ліки вашою їжею»