Новини району

      Якість продукції та послуг є сьогодні ключовим фактором досягнення конкурентних переваг, що наразі має вирішальне значення для задоволення вимог і сподівань споживачів, партнерів та інших зацікавлених осіб.

      На виконання розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації № 313 від 01.07.2015 «Про проведення обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість», з метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, надають якісні послуги, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу сучасним системам управління, Черкаська обласна державна адміністрація оголошує про початок у 2018 році обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість».

читати далі

      З жовтня 2018 року стартувало оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, яке проводиться з метою визначення якості виконання державними службовцями, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В», завдань, а також для прийняття рішення щодо преміювання, планування службової кар’єри, визначення потреби у професійному навчанні  державних службовців.

читати далі

      Країна знань простягається так далеко, що годі побачити її межі. Лише півоберта чарівного ключика – і безкінечний світ цікавого розкривається перед тобою. Таким ключиком є КНИГА! Книга сприяє розширенню світогляду дитини, всебічному, гармонійному розвитку маленького школяра.

читати далі

 Шановні батьки!

Ставтесь до ігор дітей з вогнем негативно. Роз’яснюйте, що їх ігри, пов’язані з вогнем, можуть спричинити пожежу, загибель майна, загибель людей у вогні.

Своїм прикладом навчайте дітей суворому виконанню протипожежних вимог. Пам’ятайте, що приклад старших є для дітей кращим методом виховання.

ПРИ ВИНИКНЕННІ ПОЖЕЖІ НЕГАЙНО ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗА НОМЕРОМ «101»

читати далі

      20 вересня святкуватиме 50-річний ювілей Дара Корній (Мирослава Іванівна Замоська)- сучасна українська письменниця-прозаїк жанру фентезі, журналістка, Лауреатка третьої премії конкурсу «Коронація слова 2010», вибір видавців 2011, 2012р. Золота письменниця України 2016 року.

читати далі

      В умовах сучасного ринку праці ні для кого не секрет, що здобуття нової освіти це не забаганка людини, а необхідність. Нова професія здобувається не заради престижу – цього вимагають реалії життя, а саме, відсутність робочих місць. Так сталося і з Корніюк Інною Григорівною.

читати далі

      У всі часи професія журналіста дуже потрібна, але, водночас, загрозлива. Журналісти піддаються небезпеці через важливу інформацію, яку вони намагаються донести людям.

      Щороку в третю п’ятницю вересня в Україні відзначається День пам’яті українських журналістів. День встановлений у 2007 році з ініціативи Національної спілки журналістів України. Його мета – вшанування пам’яті всіх загиблих журналістів, які загинули, виконуючи свої професійні обов’язки. І якщо деякі імена в суспільстві відомі, адже вбивство Георгія Гонгадзе, Павла Шеремета викликало величезний резонанс не тільки в Україні, але й у всьому світі, то про деяких вже встигли забути, адже про них говорили небагато.

читати далі

      Кабінет Міністрів України 16 вересня, прийняв постанову «Про затвердження зразків бланків і технічних описів національного та міжнародного посвідчень водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, тимчасового реєстраційного талона транспортного засобу та зразка розпізнавального автомобільного знаку України та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів».

читати далі

      17 вересня 2020 року голова райдержадміністрації Ігор Миклащук взяв участь у засіданні  сорок сьомої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.

    До порядку денного сорок сьомої сесії було включено 16 питань. У роботі сесії районної ради взяли участь 21 депутат.

читати далі

      17 вересня своє професійне свято відзначають ті, хто за службовими обов’язками, волею долі та покликом серця вдень і вночі стоять на варті спокою, безпеки, життя і здоров’я громадян та збереження їхнього майна.

      Тож, з цієї нагоди відбулися урочисті вітання та нагородження особового складу працівників пожежної охорони та цивільного захисту, участь в яких взяли  голова райдержадміністрації  Ігор Миклащук,  голова районної ради Микола Орендарчук, міський голова Олександр Тищенко, працівники і ветерани цивільного захисту.

читати далі

      Кабінет Міністрів України ухвалив ініційовані МОЗ зміни до постанови щодо встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу за підсумками засідання Уряду.

читати далі

Шановні рятівники та працівники цивільного захисту!

   Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

    Щиро дякую вам за професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, відвернути біду.

       Сердечно зичу міцного здоров'я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у вашій сповненій тривог та небезпек службі, нових сил та натхнення у щоденній праці задля підвищення безпеки громадян України!

З повагою

Голова райдержадміністрації                Ігор Миклащук

      Монастирищенська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості продовжує співпрацю з військовими комісаріатами щодо інформування громадян про можливість служби у Збройних Силах України за контрактом.

      У філії є діючий інформаційний куточок, де розміщуються інформаційні матеріали щодо служби у армії за контрактом. Між сторонами відбуваються регулярні інформаційні зустрічі, що проходять у форматі живого діалогу. Найбільший акцент надається на інформацію, що може зацікавити безробітних: грошове, медичне, речове забезпечення, перспективи підвищення соціальних гарантій контрактників, а також можливість призову на військову службу за контрактом на офіцерську посаду з подальшим отриманням офіцерського звання тощо.

      Відлетіло літечко. І двері відчинив первісток осені– вересень. Осінь розпустила свої ніжні фарби кольорів і запросила ласкаво до школи всіх школярів. У вересні розпочинається цікава, нелегка дорога до нових знань і звершень, набуття мудрості, доброти та людяності.

читати далі

      Замість «пакунка малюка» сім’ї з малюками отримуватимуть 5 тис. грн цільової грошової компенсаційної виплати. Грошова компенсація перераховуватиметься батькам, у яких народилась дитина (опікунам, патронатним вихователям, прийомним батькам, батькам-вихователям новонародженої дитини), на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання, відкритий в «ПриватБанку».

читати далі

Ви тут: Home Новини району