За інформацією Посольства України в Китайській народній республіці та в Монголії, у період з 28 травня по 1 червня 2018 року в м.Пекін (КНР) відбудеться 5-та міжнародна виставка торгівлі послугами «China Beijing Syternational Fairfor Trade in Services»  (CIFTIS).

      Організаторами зазначеного виставкового заходу є Міністерство комерції Китаю та Народний уряд м.Пекін за підтримки Світової організації торгівлі (СОТ), Конференції ООН з торгівлі та розвитку (ЮНКТАД) та Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

      Щороку до участі у CIFTIS запрошуються міжнародні організації, бізнес-асоціації та підприємці у сфері торгівлі послугами. У CIFTIS в 2017 році взяли участь 72 тисячі підприємців з 96 країн світу. За підсумками заходу було підписано 241 контракт на суму 71,28 млрд.дол. США.

      Виставковий захід є платформою для торгівлі усім спектром послуг, визначеним СОТ, а саме послуг у сфері бізнесу, комунікацій, будівництва та інженерії, фінансів, туризму, відпочинку, тощо.

       Окрім цього, в рамках виставки проводитимуться саміт, промислова конференція, бізнес-переговори та інші заходи.

      Конкретної кінцевої дати подачі заявки на участь у CIFTIS не існує, однак для отримання більш вигідного, з маркетингової точки зору, місця, організатори рекомендують подати заявку якомога раніше.

      Детальну інформацію про виставку та умови участі в ній можна знайти на веб-сайті www.ciftis.org (англійською мовою).

Ви тут: Home Економічний розвиток, житлово-комунальне господарство Щодо міжнародної виставки торгівлі послугами