Інформуємо, що у період з 29 до 31 січня 2019 року на території НСК «Олімпійський» (м. Київ, вул.. Велика Васильківська, 55) відбудеться Укспо-конгрес «Бізнес для Розумних Міст». Це глобальний захід, який має на меті зібрати лідерів регіону для вирішення проблемних питань у містах та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів і надання послуг.

     Протягом вказаного заходу заплановано проведення двох конгресів, шести тематичних конференцій, презентації виставкової експозиції проектів розвитку міст, а також низки локальних подій/семінарів/майстер-класів, організованих з метою обговорення нових світових трендів у сфері трансформації міст. У Експо-конгресі «Бізнес для Розумних Міст» візьмуть участь представники Уряду України, відомі в усьому світі спікери та регіональні лідери, представники бізнес-спільноти, які будуть розповідати про реальні проекти та механізми їх практичної реалізації.

     Отримати детальну інформацію про захід та умови участі можна на сайті: www.businessforsmartcities.com.

Ви тут: Home Економічний розвиток, житлово-комунальне господарство Щодо проведення Експо-конгресу «Бізнес для Розумних Міст»