Мікропроекти – це заходи/проекти з коротким терміном реалізації (проект повинен бути реалізований до 15.10.2019), спрямовані на поліпшення базових потреб будних і вразливих верств населення та на забезпечення довгострокового ефекти від проекту.

Важливе зауваження:

Розглядаються і обробляються лише повністю заповнені, зрозумілі та переконливі заявки з планом фінансування.

Хто може подавати заявку?

Організації/установи/спілки/неурядові організації (АЛЕ не підприємства і не ОСББ), які не спроможні самостійно профінансувати свій проект, можуть до закінчення строку подання заявок (22.02.2019) подавати їх до Посольства. Для цього необхідно використовувати лише наданий Посольством формуляр заявки, який має бути заповнений повністю.

Умови надання фінансової підтримки проекту:

Посольство підтримує організації/установи/спілки/неурядові організації у здійсненні їхніх проектів шляхом надання часткового фінансування, за умови, що заявник не може самостійно реалізувати свій проект. Це означає у будь-якому випадку обов»язкову наявність власного внеску заявника (також і не фінансового, наприклад, у формі виконання робіт влсними силами, надання транспортних послуг чи приміщень, технічного нагляду або сервісних послуг). Можливе часткове фінансування третіми сторонами (приватними донорами, громадами, місцевими підприємцями).

Примітка: Умовами проекту НЕ визначається мінімальна обов»язкова частка фінансового внеску або третьої сторони.

Максимальна сума грантового сприяння, що надається Посольством, становить, як правило, 8000 євро.

-         Закупівлі, які мають бути здійснені у рамках проекту, відбуваються виключно в україні.

-         За можливості, слід зібрати не менше трьох незалежних комерційних пропозицій/кошторисів від місцевих постачальників товарів, робіт, послуг і подати їх у задокументованому вигляді (на вимогу).

-         Проект не повинен призводити до повторних зобов»язань Посольства.

-         Одна організація/установа/спілка/неурядова організація може подати лише одну заявку.

-         Ініціатор/виконавець проекту повинен бути в змозі самостійно нести поточні витрати (оплата персоналу, електроенергії, газу, опалення, витрати матеріалів тощо) або заробляти кошти на їх покриття за рахунок проекту.

Заходи з надання підтримки окремим приватним особам, ОСББ, комерційним підприємствам чи органам влади, а також субсидіювання поточних витрат (зарплати, витратні матеріали, електроенергія, газ, транспортні витрати, телефонні рахунки тощо) організацій-заявників не можливі. Так само неможливою є закупівля автомобілів.

Термін подання заявок:

Будь-ласка, подайте свої заявки до 22.02.2019 (заявки з датою відправки на поштовому штампі пізніше 22.02.2019 розглядатися не будуть).

Заявний формуляр

Заявний формуляр Ви знайдете на інтернет-сторінці Посольства за адресою:https://kiew.diplo.de/blob/2176930/3fd3e41e60871cab25c257ec7436bb42/kleinstprojekte-antrag-data.docx

Прохання заповнити повністю формуляр зручною для вас мовою, при цьому долучений короткий опис проекту (пункт 5а) необхідно скласти лише німецькою чи англійською мовою (макс. 500 знаків), після чого формуляр має бути підписаний двома відповідальними особами організації-заявника. Заявка і долучений до неї план фінансування (див.зразок в кінці формуляра) мають бути зрозумілі та переконливі. Особливо це стосується мети проекту в рамках реалізації політики співпраці задля розвитку (пункт 5b заявки):

- які дефіцити/проблеми мають бути вирішені? покриті цим проектом?

- Які цілі переслідує цей проект?

- На кого розрахований проект/кому він принесе користь?

- За допомогою яких заходів мають бути досягнуті його цілі?

Надішліть цю заявку з планом фінансування виключно поштою на адресу:

Посольство Німеччини в Україні

Економічний відділ (wi-13)

Вул..Богдана Хмельницького, 25

01901 Київ

Якщо після детального вивчення цієї пам»ятки у Вас залишились запитання, надсилайте їх електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел..044 281 11 66

Важливе зауваження:

-         Розглядаються і перевіряються лише повністю заповнені, зрозумілі та переконливі заявки з планом фінансування.

-         Підтвердження про надходження Вашої заявки не надаються.

-         Рішення щодо Вашої заявки буде надіслано лише електронною поштою. Тому, особливо важливим є повне і правильне зазначенняВашої електронної адреси на сторінці 1 формуляра заявки.

-         Пояснення щодо відхилених заявок не надаються. Повернення поданих документів не здійснюється.