У рамках впровадження Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017-2020 роки та Програми її реалізації Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно з Черкаською міською профспілковою організацією Черкаської обласної профспілки «Солідарність» 28 березня 2019 року об 11,00 в актовому залі Жашківської районної ради за адресою: м.Жашків, вул.. Захисників України, 19 заплановано проведення кущового семінару для підприємців з Жашківського, Монастирищенського, Маньківського та Христинівського районів щодо актуальних питань ведення бізнесу, зокрема скасування мораторію на перевірки, роз»яснення змін законодавства у сфері охорони праці, податків, а також інструментів для розвитку бізнесу.

     Семінар проведуть:

$1-         Ракова Ольга, голова Черкаської міської профспілкової організації Черкаської обласної профспілки «Солідарність»

$1-         Фахівці Управління Держпраці у Черкаській області, ДФС у Черкаській області та Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації.

     Детальну інформацію про захід можна отримати у фахівців Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації за те.: (0472) 37-70-02

Ви тут: Home Економічний розвиток, житлово-комунальне господарство Щодо проведення кущового семінару для підприємців