Форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань затверджено наказом Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5 (зі змінами).

         До форми 3 (Заява про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб фізичних осіб-підприємців та громадських формувань) були внесені окремі зміни згідно з Наказом Міністерства юстиції України № 4146/5 від 29.12.2018.

         Актуальні форми заяв можна знайти на сайтах:

$1-         Верховна Рада України (https://zakon.rada.gov.ua);

$1-         Ліга: Закон (https://ligazakon.net);

$1-         Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області (https://uprav.ck.minjust.gov.ua/formy-zaiav/).

Згідно пункту 2 частини 1 статті 27 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» однією з підстав для зупинення розгляду документів, поданих для державної реєстрації є невідповідність документів вимогам, установленим статтею 15 Закону. А саме, частиною 2 статті 15 Закону встановлено, що форми заяв про державну реєстрацію затверджується Міністерством юстиції України.

     Тому звертаємо увагу, що заявнику при заповнені форм заяв у сфері державної реєстрації необхідно бути уважними, використовувати лише актуальні форми заяв та не змінювати їх (видаляти або додавати окремі блоки заяви, додавати рядки в блоках заяви).

Ви тут: Home Державний реєстратор Форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань