Голова  райдержадміністрації Олег Недогода провів нараду за участю міського голови Олександра Тищенка, його заступника Володимира Храновського, Валентини Нікітенко,начальника Монастирищенського районного управління Головного управління  Держпродспоживслужби  в Черкаській області, Руслана Барвінка,  т.в.о.начальника Монастирищенського відділення поліції Уманського відділу головного Управління поліції в Черкаській області.

      Учасники наради обговорили питання протидії стихійній торгівлі  в місті, продажу  продуктів без лабораторних досліджень. Тож, з  метою впорядкування торгівлі, додержання вимог законодавства щодо якості та безпеки товарів, захисту прав споживачів  постає необхідність вживати заходи відповідно до діючого законодавства з  припинення стихійної торгівлі  на вулицях міста.

           Прийнято рішення щодо проведення рейдів за участю правоохоронних органів, адже відповідно до ст. 10 Закону України «Про міліцію» саме на них покладено функцію припинення стихійної торгівлі у місті.

        Торгівля з рук у невстановлених місцях є адміністративним порушенням та тягне за собою накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

         Жителі міста повинні розуміти, що придбаний у невстановленому місці товар у випадкової людини, в умовах, які не відповідають нормам його зберігання, з землі, в тару із сміттєвого звалища у будь-який момент може обернутися великим лихом для покупця та його родини.

        Необхідно, щоб всі жителі міста настроїлися на боротьбу із цим злом —проявили свідомість, розумну обережність та пильність!

Ви тут: Home Новини району Нарада з питань протидії стихійній торгівлі в місті