Проводиться сприяння в пошуку інвесторів для реалізації інвестиційних та інноваційних проектів, залученню іноземних інвестицій та інноваційних проектів, залученню іноземних інвестицій в економіку району. Створено інформаційну базу даних інвестиційних проектів району, що пропонується для реалізації інвесторам та перелік підприємств, на яких впроваджуються інвестиційні проекти, а саме: Група компанії «АгроВет Атлантик», ТОВ «Котельно-механічний завод Пархоменко», СФГ «Юлія».

У І півріччі 2015 року освоєно 24,83 млн.грн. капітальних інвестицій, що більше на 1,5 % до відповідного періоду минулого року. На кожного мешканця району припало 678,4 грн. капітальних інвестицій.

Обсяг прямих іноземних інвестицій, унесених в економіку району, на 1 липня 2015 року становив 1181,8 тис.дол.США, що на 8,8 % менше обсягу  інвестицій на початок року (за рахунок негативного впливу курсової різниці), та в розрахунку на одну особу населення склав 32,3 дол.США і проти відповідного періоду попереднього року зменшився на 7,5 дол.США.

      З метою створення нових робочих місць в районі реалізовуються наступні інвестиційні проекти:

$1-         Будівництво потужного молочнотоварного комплексу в смт.Цибулів групою компанії «АгроВетАтлантик» - 235 робочих місць; 

$1-         Будівництво цеху ТОВ «Котельно-механічний завод  Пархоменко» - 150 робочих місць;

    Проведено роботу з підприємствами району щодо інвестиційних пропозицій та потреби залучення інвестицій для здійснення проектів. На даний час підприємствами району  реалізовується 4 інвестиційних проекти, які виконуються за рахунок власних коштів.

Ви тут: Home Інвестиційний паспорт району Стан залучення інвестицій та методи покращення інвестиційного клімату