Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад

і відповідних сільських, селищних, міських голів

25 жовтня 2020 року

Монастирищенська міська територіальна виборча комісія

Уманського району Черкаської області

ПОСТАНОВА

м. Монастирище

15 год 15 хв

"25" вересня 2020 року                                                                                         № 35

Про реєстрацію кандидатів у депутати Монастирищенської міської ради Уманського району Черкаської області, включених до єдиного та територіального виборчих списків кандидатів у депутати Черкаської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» в Черкаській області

24 вересня 2020 року до Монастирищенської міської територіальної виборчої комісії Уманського району Черкаської області (далі – Монастирищенська МТВК) представник Черкаської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» в Черкаській області

Заворотний Юрій Михайлович, уповноважений на підставі довіреності від цієї організації партії, подав заяву та інші, визначені частиною першою статті 222 Виборчого кодексу України, документи для реєстрації кандидатів у депутати Монастирищенської міської ради Уманського району Черкаської області, включених до єдиного та територіального виборчих списків кандидатів у депутати Черкаської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» в Черкаській області.

Розглянувши вищезгадані документи, Монастирищенська МТВК встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи вищевказане, керуючись частиною 1 статті 222, статтями 216-219, статтею 227 Виборчого кодексу України, постановляє:

1. Зареєструвати кандидатів у депутати Монастирищенської міської ради Уманського району Черкаської області, включених до єдиного та територіального виборчих списків кандидатів у депутати Черкаської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» в Черкаській області.

2. Надіслати копію цього рішення не пізніше 25 вересня 2020 року представнику Черкаської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» в Черкаській області Заворотному Юрію Михайловичу.

3. Видати не пізніше 29 вересня 2020 року представнику Черкаської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» в Черкаській області Заворотному Юрію Михайловичу посвідчення кандидатів у депутати Монастирищенської міської ради Уманського району Черкаської області.

4. Рішення про реєстрацію кандидатів у депутати Монастирищенської міської ради Уманського району Черкаської області, включених до єдиного та територіального виборчих списків кандидатів у депутати від Черкаської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» в Черкаській області розмістити на стенді офіційних матеріалів Монастирищенської МТВК не пізніше 25 вересня 2020.

5. Передати відомості про реєстрацію кандидатів у депутати Монастирищенської міської ради Уманського району Черкаської області, включених до єдиного та територіального виборчих списків кандидатів у депутати від Черкаської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» в Черкаській області до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною 8 статті 227 Виборчого кодексу України.

Голова Монастирищенської МТВК                           __________     П. Кащук

Секретар засідання                                                       __________     Н. Пачесюк

Ви тут: Home МІСЦЕВІ ВИБОРИ - 2020 Постанова № 35